5 אפליקציות לסלולארי שמקדמי אתרים חייבים

פורסם ב11 June, 2012

מי מאיתנו לא מחזיק באיזה מכשיר סלולארי חכם? בתור אנשים שחיים אינטרנט 24/7 (אנשי קידום אתרים), אנחנו חייבים להיות מחוברים תמיד. בתור אחד שעושה שימוש יום יומי באפליקציות שונות שקשורות לגוגל או קשורות ישירות לקידום אתרים, אני חייב להגיד שמדובר באפליקציות חובה לאנשי קידום אתרים.

אני מודע לכך שקיימים מאות אפליקציות שיכולות להתאים להגדרה של “אפליקציות חובה”. בחרתי את הרשימה של 5 אפליקציות שאני משתמש בהם לצורכי קידום אתרים. כמו כן, לכל סוג של אפליקציה (אפליקציה לבדיקת קישורים נכנסים לדוגמא) קיימות אפליקציות רבות הדומות לה, לכן במידה ולא אהבתם את אופן הפעולה וההפעלה שלל אחת מהאפליקציות, רצוי למצוא חלופות שמבצעות את אותם הפעולות (ניתן לעשות את זה על ידי חיפוש זריז בmarket).

ברשימה הבאה מופיעים 5 אפליקציות לטלפון הסלולארי, מתחת להסבר על כל אפליקציה מופיע קישור להורדה למכשירי אייפון או מכשירים עם מערכת הפעלה אנדרואיד.

אפלקיצייה גוגל אנלטיקסAnalytics Agent Lite / mAnalytics

אתם יושבים עם לקוח ורוצים להראות לו את השיפור בתנועה האורגנית לאתר? למה שלא תראו לו דרך האפליקציות Analytics Agent Lite / mAnalytics אשר מתחברות עם חשבון הGoogle Analytics שלכם ומציגות את כל המידע המופיע בו. Analytics Agent Lite הינה אפליקציה עבור מכשירי האייפון, בעלת כל הגרפים והמידע המלא מחשבון הGoogle Analytics.  mAnalytics הינה האפליקציה עבור משתמשי האנדרואיד, מציגה מידע בסיסי אך עם זאת היא מציגה בעיקר את המידע החיוני המיידי מחשבון הGoogle Analytics.

בשתי האפליקציות הנ”ל יש צורך לחבר את חשבון הAnalytics שלכם עם האפליקציה. אין מה לחשוש, אין פחד בגניבת מידע או שימוש במידע. ניתן לחבר אפילו מספר חשבונות Analytics במידה ויש לכם.

תמונות מסך מAnalytics Agent Lite:

Analytics Agent Lite

תמונות מסך מmAnalytics:

Manalytics

הורדת Analytics Agent Lite (אייפון) – חינם

הורדת mAnalytics (אנדרואיד) – חינם

 

אפלקיצייה ג'מיילGmail

למה להתנתק שאפשר תמיד להיות מחובר? זה כידוע לא מצב אופטימאלי, אבל בכל זאת כך לא תפסידו את האימייל שידווח לכם על זכייה בלוטו, ספאם. באמצעות האפליקציה ניתן להתעדכן ישירות בכל אימייל חדש שמגיע לתיבת הGmail שלכם, ניתן להוסיף כמה חשבונות שאתם מעוניינים. לרוב, מדובר באפליקציה שכבר נמצאת בטלפון הסלולארי שלכם, רצוי לבדוק.

הורדת Gmail (אייפון) – חינם

הורדת Gmail (אנדרואיד) – חינם

 

אפלקיצייה בדיקת מיקוםRankings / SEO SERP Tracker

צריכים עכשיו ובמיידי לבדוק מיקום של אתר בגוגל? בשביל זה קיימות האפליקציות Rankings ו SEO SERP Tracker. Rankings הינה האפליקציה המתאימה לאייפון, מהירה ביותר ופשוטה ביותר (מילת מפתח אחת), החיסרון היחידי שהיא אינה תומכת בgoogle.co.il  אלא רק בגוגל העולמי. SEO SERP Tracker הינה האפליקציה עבור משתמשי האנדרואיד, בדומה לRankings גם היא אינה תומכת בgoogle.co.il  אלא רק בתוצאות מגוגל העולמי. היתרונות הבלוטים בSEO SERP Tracker הינם שניתן לבדוק מספר מילות מפתח עבור אתר ובנוסף ניתן לשמור אתר לבדיקה חוזרת בעתיד.

תמונות מסך מRankings:

rankings

תמונות מסך מSEO SERP Tracker:

SEO SERP Tracker

הורדת Rankings (אייפון) – חינם

הורדת  SEO SERP Tracker (אנדרואיד) – חינם

 

אפלקיצייה לקידום אתריםSEO Pro / WebRank SEO

צריכים לבדוק נתונים יבשים אודות האתר שלכם במהירות? באמצעות אפליקציות אלו, ניתן למצוא את המידע הבא: מדד PR, מדד Alexa, קישורים נכנסים, קישורים יוצאים ועוד. האפליקציה SEO Pro מתאימה עבור מכשירי האייפון, בנוסף לכל האפשרויות, היא מספקת נתונים סטיסטיים מאתרי הsocial media: Facebook, Twitter, Google+. החיסרון היחידי בSEO Pro הוא שהיא אינה אפליקציה חינמית, ניתן לרכוש אותה בעלות של 0.99$. WebRank SEO הינה האפליקציה המתאימה למחזיקי מכשירי האנדרואיד, אפליקציה שימושית ביותר למקרה הצורך וחינמית.

SEO Pro הינה אפליקציה מומלצת למרות שהיא אינה חינמית. התשלום של 0.99$ שווה לעומת השימוש שיש לנו לאפליקציה. ניתן למצוא אפליקציות דומות עבור אייפון, אך לא מצאתי אפליקציה עם מאפיינים כאלו ובחינם.

תמונות מסך מSEO Pro:

SEO Pro

תמונות מסך מWebRank SEO:

WebRank SEO

הורדת SEO Pro (אייפון) – 0.99$

הורדת WebRank SEO (אנדרואיד) – חינם

 

אפלקיצייה רישום דומייניםDomain Scout / Domain Name Checker

צריכים לבדוק במיידי האם שם הדומיין פנוי? בשביל זה קיימות שני האפליקציות הבאות, אחת למשתמשי האייפון ואחת למשתמשי האנדרואיד. שניהם בעלות תכונות דומות ושניהם חינמיות (אין אפשרות לבדיקת WHOIS באפליקציה לאנדרואיד). תמיד טוב שיש אפליקציה כזאת לסוג של “במקרה ו”, אין להם שימוש יום יומי בדומה לאפליקציות הקודמות.

תמונות מסך מDomain Scout:

Domain Scout

תמונות מסך מDomain Name Checker:

Domain Name Checker

הורדת Domain Scout (אייפון) – חינם

הורדת Domain Name Checker (אנדרואיד) – חינם

קטגוריות : גוגל | כלים | מנועי חיפוש | פרסום באינטרנט | קידום אתרים | שיווק במנועי חיפוש

תגובות
מנשה אברמוב 11 בJune 2012

פוסט נהדר יצא לי לחפש אפליקציות ולא מצאתי שום תוסף מעניין שהתאים לי.
WebRank SEO תוסף נהדר ממליץ להתחיל בו

ייעוץ עסקי 19 בJune 2012

פוסט מעניין

פוסט נחמד…

ליאור לוי 22 בNovember 2012

תודה רבה! פוסט מאוד מעניין ואינפורמטיבי…

קידום בגוגל 30 בApril 2013

יופי של פוסט, תודה רבה!

לוזון 24 בMay 2013

סוף סוף בלוג נהדר שגם מציע משהו פרקטי, תודה זה בדיוק מה שחפשתי. האם אתה תעדכן כאן על אפליקציות ?
תודה.

הוסף תגובה